Kurumsal kimliğimiz yenilendi!

Günümüzde, kurumsal kimlik ve imaj kavramlarının şirketler için önemi artmış bulunmaktadır. Şirketlerin kimliği, geçmişte başardıkları işlerin ilgili çevrelerde yarattığı imaj ile desteklenmektedir.

Gücümüzün göstergesi

Gurur ve öz kaynağımız olan kimliğimizi ve imajımızı, temsil edecek logomuz ile, 25.Yılımızda yani 2017 yılında, daha modern, daha çağdaş bir görünüm kazanmaya karar verdik.

Kalıcı Olmak

Yapılan çalışmalarda, şirketimizin imajını günümüz dünyasının algı biçimlerine göre yeniden şekillendirmek üzere onları ortak bir tasarımla birleştirmiş olduk.

KALİTE POLİTİKAMIZ

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi aracılığı ile kaliteyi olmazsa olmaz bir zorunluluk olarak görmek ve bu çerçevede ;
Yaptığımız çalışmalarda müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmayı, Teknolojik gelişmeyi yakından takip ederek sürekli iyileştirme bilinciyle güvenilir, dürüst planlı ve zamanında istenen hizmeti gerçekleştirmeyi, Kuruluşumuzda çalışan personelin gelişimini, kariyerini geliştirmek için planlanan aralıklar ile eğitimlere önem vererek eğitimli personel ile çalışmayı, Yasal şart ve mevzuatlara uygun hareket etmeyi,

Taahhüt ederiz.